آرشیو اخبار
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران در سالن جلسات شهید موحد دانش در ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانششجویی دانشگاه های استان تهران روز دوشنبه در سالن جلسات شهید موحد دانش با حضور دانشجویان متخصص و متفکر بسیج دانشجویی در راستای نقش افرینی بسیج دانشجویی در تحقق شعار سال برگزار گردید.
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است
جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران که از ۳ فروردین به منطقه کوکئیک عزیز از روستاهای شهرستان سرپل ذهاب اعزام شده اند تا پایان ایام عید در خدمت رسانی به مردم زلزله زده مشغول هستند.
پیرو فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در زمان تحویل سال و نامگذاری فکورانه سال به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" و اشاره به این نکته که همه آحاد ملت و مسئولین باید در این راه تلاش کنند، گفتنی است که قشر دانشجوی کشور و بویژه دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان که فرزندان و آیندگان میهن اسلامی تحت تربیتشان قرار می‌گیرند، نقش بسزایی در جهت تحقق مطالبات و برنامه ریزی های رهبری را ایفا می‌کنند.
دیگری در کارنامه جمهوری اسلامی ایران بود که البته حوادث تلخ و ناگوار ازدست دادن هموطنان عزیز، کشورمان را در سانحه كشتي سانچي - سقوط هواپيماي تهران ياسوج - زلزله مردم كرمانشاه - زلزله مردم كرمان - حادثه خيابان پاسداران در پي داشت و امیددارم تا در سال ١٣٩٧ با مدیریت کارآمد و برنامه‌ریزی‌های خوب و دقيق، شاهد تکرار ضایعه‌های دردناک و جانکاهی از این دست نباشیم.
سالی را که پیش رو داریم و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آن را سال "#حمایت_از_کالای_ایرانی" نام گذاری کرده اند برای ما دانشجویان بسیار مهم و حساس می باشد چرا که بنا به فرموده ایشان مخاطب شعار امسال، همه ی آحاد ملت و از جمله مسئولین خواهد بود
اینک که در آستانه نوروز ، یادگار ماندگار یاران دیروز این دیار و حلول سال نو قرار گرفته ایم چه نکوست یاد و خاطره امام شهدا و شهدای میهن عزیزمان ، بالاخص شهدای مدافع حرم را گرامی بداریم.
در این سال سعی کنیم به کار فرهنگی و علمی اکتفا نکنیم؛ تلاش کنیم رفتار و عملکردمان را - بخصوص در حوزه مسائل اجتماعی و مسائل حکومتی - به عملکرد آن بزرگوار نزدیک کنیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|