آرشیو اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد واحد شهر قدس با مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران برگزار شد.
جمعی از دانشجو معلمان پردیس شهید مفتح و همچنین جانشین ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی و برخی علما و اساتید حوزه و دانشگاه در محل نمازخانه هئیت بقیه الله العظم این پردیس برگزارشد.
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های استان تهران مواردی از قبیل دفاتر بسیج دانشجویی ،دید بد دانشجویان به بسیج و روند فعالیت نهاد در دانشگاه ها مورد بررسی قرار گرفت.
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با حضور مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران در سالن جلسات شهید موحد دانش در ناحیه بسیج دانشجویی برگزار شد.
جلسه شورای تبیین مواضع بسیج دانششجویی دانشگاه های استان تهران روز دوشنبه در سالن جلسات شهید موحد دانش با حضور دانشجویان متخصص و متفکر بسیج دانشجویی در راستای نقش افرینی بسیج دانشجویی در تحقق شعار سال برگزار گردید.
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است
جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران که از ۳ فروردین به منطقه کوکئیک عزیز از روستاهای شهرستان سرپل ذهاب اعزام شده اند تا پایان ایام عید در خدمت رسانی به مردم زلزله زده مشغول هستند.
پیرو فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در زمان تحویل سال و نامگذاری فکورانه سال به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" و اشاره به این نکته که همه آحاد ملت و مسئولین باید در این راه تلاش کنند، گفتنی است که قشر دانشجوی کشور و بویژه دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان که فرزندان و آیندگان میهن اسلامی تحت تربیتشان قرار می‌گیرند، نقش بسزایی در جهت تحقق مطالبات و برنامه ریزی های رهبری را ایفا می‌کنند.
دیگری در کارنامه جمهوری اسلامی ایران بود که البته حوادث تلخ و ناگوار ازدست دادن هموطنان عزیز، کشورمان را در سانحه كشتي سانچي - سقوط هواپيماي تهران ياسوج - زلزله مردم كرمانشاه - زلزله مردم كرمان - حادثه خيابان پاسداران در پي داشت و امیددارم تا در سال ١٣٩٧ با مدیریت کارآمد و برنامه‌ریزی‌های خوب و دقيق، شاهد تکرار ضایعه‌های دردناک و جانکاهی از این دست نباشیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است