کد خبر:90697 تاریخ انتشار : 1396/9/19-15:18:42
​طی حکمی:
«محمد حسین یدی» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری شد.
مجید درویشی مسئول بسیج دانشجویی استان تهران طی جلسه‌ای محمد حسین یدی را به سمت مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری منصوب کرد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/90697
به گزارش سایت رسمی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران، «محمد حسین یدی» مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری شد.
بنابراین گزارش، مجید درویشی مسئول بسیج دانشجویی استان تهران در جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری ضمن قدردانی از زحمات آقای دهقان، محمد حسین یدی را به سمت مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری منصوب کرد.
این جلسه با حضور درویشی مسئول بسیج دانشجویی استان تهران، قاضی مغربی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری و اعضای بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه جناب آقای دکتر قاضی مغربی ضمن خیر مقدم از حضور جناب درویشی افزود: بسیج واژه مقدسی است که بار ارزشی فراوانی دارد و هرجا که کلمه بسیج بیان می شود در کنار آن واژه «شهادت» نیز به چشم میخورد. که شهادت اوج کمال انسان است و این بار مسئولیت بسیجیان را بیشتر می کند و باید نسبت به دیگران از جهت خدمت به انقلاب، علم و پیاده کردن ارزش های اسلامی برتر باشند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی با اشاره به نقش و جایگاه ارزشمند بسیجیان در جامعه گفت: « همواره مقام معظم رهبری ضمن ارج نهادن به بسیج و بسیجیان می فرمایند بسیجی بودن یعنی همیشه در میدان عمل بودن، تن به حادثه دادن، خالص بودن و برای اهداف متعالی از هیچ کوششی دریغ نمی کند و همیشه یک بسیجی آرمان گرا است».
وی بسیج را بازوان پرتوان و مشاورانی امین قلمداد کرد و گفت: به عنوان مسئولین دانشگاه وظیفه داریم که این نهاد مقدس را حمایت و یاری کنیم چرا که ما بسیج را در دانشگاه بازوی مدیریتی خود میدانیم، بسیجی که نشان داده نیرویی کارآمد در سطح کشور است، باید در دانشگاه نیز از این ظرفیت استفاده کنیم و آن وقت شاهد آن هستیم که مشکلات به خودی خود حل می شود.
همه ی ما برای یک هدف تلاش میکنیم و این یک رابطه دوطرفه است؛ دانشگاه وظیفه خود را تقویت بسیج می داند و بسیج هم وظیفه همراهی مسئولین انقلابی را عهده دار است.
درویشی در این جلسه ضمن تشکر از ریاست دانشگاه افزود: بسیج دانشجویی به عنوان قشری که به فرمان حضرت امام بنا نهاده شد.درفرمان تاریخی امام در سال 67 بسیج دانشجویی با اهداف بسیار والایی ایجاد شد، با اهداف والایی که آینده نظام در آن متصور است باورهای جامعه باورهای بسیجیان، مسائل اعتقادی مردم برای حفظ آرمان های انقلاب از اهدافی است که حضرت امام برای بسیج دانشجو و طلبه ترسیم کرده است.
وی افزود: هیچ وقت احساس نکنید که ما در دانشگاه آزاد هستیم پس چه کار میتوانیم بکنیم؟ بلکه کارهای بزرگ از همین جاهای کوچک آغاز می شود و اثرگذار خواهد بود.
درویشی همچنین در ادامه افزود: بسیج دانشجویی باید الگو باشد در تمام عرصه ها اگر می خواهید اثر گذار باشید از خود شروع کنید؛ اما اول از همه بشناسید عناصر را و اگر میخواهید موفق باشید باید خود را با قرآن و اهل بیت و ائمه بسازید.
در ادامه جلسه دهقان و یدی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش روی خود را ارائه کردند.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: