کد خبر:85482 تاریخ انتشار : 1396/8/1-12:1:21
طی مراسمی:
آقا پور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی پردیس شد.
صبح امروز در جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و مسئول نهاد مقام معظم رهبری، حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران محمد رضا آقا پور را به سمت مسئول بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی منصوب کرد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/85482
به گزارش سایت رسمی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران، صبح امروز در جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و مسئول نهاد مقام معظم رهبری، حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران محمد رضا آقا پور را به سمت مسئول بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی منصوب کرد.
در ابتدای جلسه دکتر عباسپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه، روابط و تعاملات با بسیج دانشجویی را در حد خوب و رضایت بخش عنوان کرد و با قدر دانی از آقای آسیایی برای آقای آقاپور آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سراج مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت سید الشهدا (ع) و اشاره به حرکت حماسی پیاده روی اربعین حسینی به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص بسیج دانشجویی اشاره کردند.
سپس هادی حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران با تبیین فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج دانشجو و طلبه و بیان رسالت های دانشجویی بسیجی توصیه و انتظاراتی را خطاب به مسئول و اعضای بسیج و همینطور مسئولین دانشگاه اعلام کردند.
حفیظی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های خالصانه آقای آسیایی در بسیج دانشجویی دانشگاه، آقای محمد رضا آقاپور را  به عنوان مسئول جدید دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس معرفی و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق در ان مسئولیت خطیر نمود.
درادامه آقایان آسیایی و آقاپور گزارشی از اقدامات و برنامه های بسیج دانشگاه تشریح کردند.
در پایان جلسه محمد رضایی مسئول دفتر بیسج دانشجویی دانشگاه های شمال شرق استان متن حکم مسئولیت آقای آقا پور را قرائت کرد.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: