کد خبر:61513 تاریخ انتشار : 1395/10/8-10:53:33
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران:
امروز همه ما منتظریم تا این رافت نظام پایان یافته و با مصلحت رهبری معظم عاملین فتنه مجازات شوند
مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران: امروز همه ما منتظریم تا این رافت نظام پایان یافته و با مصلحت رهبری معظم عاملین فتنه مجازات شوند تا تکلیف خون های بی گناه ریخته شده معلوم شود.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/61513
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در گفتگو با این پایگاه خبری به مناسبت گرامیداشت سالروز نه دی افزودند:سالروز یوم الله 9 دی و غلبه غیرت دینی مردم در برابر نفوذ و وادادگی برخی خواص کشور بود. 9 دی بیمه کننده انقلاب و نظام در برابر توطئه های اسراییلی آمریکایی بود. 9 دی و حماسه حضور میلیونی و قاطع آحاد مردم در این روز پاسخی محکم در برابر عوامل بیرونی و درونی فتنه بود. و به نوعی جریان فتنه و سران آن را به اغمای سیاسی فرو برد و از همین جا بود که ریزش گسترده در میان حامیان و طرفداران جریان سبز اتفاق افتاد و راهبرد اردو کشی خیابانی با شکست مواجه شد.

درویشی ادامه داد:9 دی خط بطلانی بر خیانت سران فتنه و عوامل آنها و آرزوهای اربابان بیرونی آنها یعنی آمریکا و اسراییل بود . اکنون نیاز می بینیم در خصوص فتنه و تاثیرات آن بر صحنه سیاسی و جایگاه کشور در عرصه بین الملل در جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن فضا برای نسل جوان امروز  چند نکته عرض کنم . سال  88 دورانی است که کشور ایران علیرغم اعمال تحریم ها در عرصه های مختلف علمی سازندگی صنعتی کشاورزی در اوج قدرت بود و در مساله هسته ای به بالاترین نقطه از دستاورد ها رسیده بود .

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران افزود:
پیشرفت کشور در حوزه های مختلف به نوعی بود که دیوار تحریم ها ترک برداشته و کشور های مختلف خود  متقاضی ارتباط با ایران بودند. سال 88 با حضور چهل میلیونی مردم در انتخابات و مشارکت بالای 85 درصدی می توانست به عنوان یک نقطه قوت و اقتدار نظام در پیشرفت اهداف انقلاب بسیار راهگشا باشد اما متاسفانه با به وجود آمدن این فتنه این فرصت برای نظام تبدیل به یک تهدید شد . آسیب های این فتنه را به طور کلی به بخش های ذیل می  توان تقسیم بندی  کرد:
1- زیر سوال بردن اعتبار نظام با زدن اتهام تقلب به نظام دروغی که اکثرشان بعد از فتنه به آن اشاره کردند.
2- تبدیل فرصت شرکت چهل میلیونی مردم به تهدید و رعایت نکردن قواعد بازی
3- حضور اغتشاش گران در کشور و آشوب  وبلوا  و تحمیل هزینه های کلان به مردم عادی و نظام
4- به میدان آمدن کل جریان استکبار علیه نظام که با حمایت پر شور و گشترده رسانه های غربی مواجه شد و ستبر سازی به منظور پیاده سازی پروژه انقلاب مخملی در ایران ، در همین زمان رهبری معظم انقلاب فرمودند این ها خیال کردند جمهوری اسلامی ایران گرجستان است. نکته اینجاست در این ایام اوباما با شعار تغییر و با قول تغییر رفتار با ایران بر سرکار آمده بود اما با آماده دیدن بستر با تمام توان برای زمین گیر کردن نظام پای کار آمد( قابل توجه برخی کدخدا پذیران امروز)
5- با زیر سوال بردن اعتبار نظام آمریکا و غرب با حمایت عوامل داخلی به خود این اجازه را داد به تلافی حضور میلیونی مردم  در نه دی تحریم های ظالمانه را اعمال نماید که در نوع خود تاکنون چنین نشده بود و این فتنه باعث اجماع جهانی غرب بر علیه ایران شد.

درویشی گفت:اما در برابر این همه جفا در حق نظام ، نظام با تحمل بالا در مواجهه با اعتراضات کاندیدا برخورد کرد و به فرمان مقام معظم رهبری 5 روز بیشتر جهت بررسی اعتراضات فرصت داده شد که علیرغم این فرصت هیچ کدام از این کاندیدا ها حاضر به ارایه مستندات نشدند و همه این موارد در حد ادعا باقی ماند.ا ما در این  وانفسا که متاسفانه بسیاری  از این خواص در آن مردود شدند  وفضای غبار آلود فتنه باعث تشکیک بسیاری از خواص شد. اما عوام مردم با بصیرت دینی همچون گذشته در دفاع از نظام و انقلاب و به تاسی از رهبری و با اتکا به فرهنگ عاشورا علم دفاع از انقلاب  بر دوش گرفتند به نوعی تا قبل از این فتنه وظیفه دفاع از انقلاب به عهده مسئولین بود اما بعد از فتنه این مهم دوباره به عهده صاحبان اصلی انقلاب یعنی مردم شد.

درویشی ادامه داد:اما نکته جالب اینجاست که با گذست بیش از هفت سال از سال  88 هنوز برخی از مسئولین حاضر به بکاربردن کلمه فتنه نیستند و بعضا انقلت هایی را وارد میکنند . در صورتی که مقام معظم رهبری فرمود فتنه خط قرمز نظام است. در دولت وزرایی که با برائت از فتنه رای اعتماد گرفتند اکنون علم حمایت از محصورین را بر دوش می کشند و با این روش در صدد جمع آوری ابرویی  برای دستان خالی از عملکرد خود هستند و این خود بسیا ر معلوم است که فتنه هم برای برخی اسباب کاسبی و رسیدن به قدرت امروز با مطرح شدن محصورین و به دنبال خود راه انداختن عده ای جوان میخواهند از خائنین به این مملکت قهرمان درست کنند تا از این آب گل الود ماهی مقصود خود را صید کنند. امروز همه ما منتظریم تا این رافت نظام پایان یافته و با مصلحت رهبری معظم عاملین فتنه مجازات شوند تا تکلیف خون های بی گناه ریخته شده معلوم شود. خسارات هایی که به جان و مال مردم وارد شد مشخص گردد. هفت سال کشور را در ورطه تحریم وفشار اقتصادی بردن معلوم شود انشالله به امید آن روز

مسئول بسیج دانشجویی استان تهران در انتها افزود:اما کلام آخر بنده معتقدم پروژه برجام و این شتاب زدگی در تصویب آن و دلبستگی و اشتیاقی که در بین برخی مسئولین علیرغم تذکرات  و انذار های رهبری در ادامه فتنه 88 و در راستای تحویل نظام و انقلاب به دست بیگانکان و استکبار جهانی است.


 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است