کد خبر:74313 تاریخ انتشار : 1396/3/24-18:35:47
مهراد کچویی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم:
بر عهد خود با رهبرمان تا پای جان خواهیم ماند
بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد رباط کریم طی اقدامی ارزنده، در قسمتی از ورودی دانشگاه، دفتر یادبودی به منظور ابراز همدردی دانشجویان این دانشگاه با خانواده ی شهدای حادثه ی تروریستی تهران قرار داد تا اساتید و دانشجویان این واحد با نگارش احساس قلبی خود در این دفتر، ارادت قلبی خود را با خانواده معزز این شهدا ابراز نمایند.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/74313
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد رباط کریم طی اقدامی ارزنده، در قسمتی از ورودی دانشگاه، دفتر یادبودی به منظور ابراز همدردی دانشجویان این دانشگاه با خانواده ی شهدای حادثه ی تروریستی تهران قرار داد تا اساتید و دانشجویان این واحد با نگارش احساس قلبی خود در این دفتر، ارادت قلبی خود را با خانواده معزز این شهدا ابراز نمایند.

مهراد کچویی، مسئول بسیج این واحد دانشگاهی در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی این ناحیه هدف از این اقدام صورت گرفته را اینگونه شرح داد:در ابتدا بر خود واجب میدانم که شهادت هموطنان عزیزمان را در حادثه ی تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) را به خانواده ی محترم آنان تسلیت عرض نمایم و صبر جزیل برای بستگان آنان از درگاه خداوند متعال مسئلت نمایم.حادثه ی تروریستی صورت گرفته در مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) تعجب تمام جهان را برانگیخت.
photo_2017-06-13_18-47-51.jpg
کچویی ادامه داد:از زمان تشکیل داعش تاکنون، ایران را دشمن درجه یک خود میدانستند اما تا کنون حتی نتوانسته بودند به نزدیکی مرزهای ما نیز برسند و ورود به ایران را اوج موفقیت خود میدانستند و برای انجام آن اتاق فکرها و نقشه ها کشیده بودند که هیچکدام تا روز حادثه تهران موفقیت آمیز نبوده است و این که فی الواقع مقام معظم رهبری از واژه ی " ترقه بازی" برای این حادثه استفاده کردند اوج زکاوت و هوش ایشان را به رخ جهانیان کشاند و نوعی فخر برای استواری در عزممان به آنان محسوب میشد، چرا که ما در فرانسه و انگلیس و آلمان و آمریکا و . . . تمام کشورهای مدعی سیستم اطلاعاتی قوی هر هفته یک حادثه از گروهک تروریستی داعش شاهد هستیم اما این مرز و بوم به همت مرزبانان غیور ما، در خونین ترین منطقه ی ژئوپلتیک جهان و درست در قلب جهان،جزیره ی ثبات و امنیت محسوب میشود به طوریکه تمام دنیا به امنیتمان غبطه میخورند و این اتفاقی نیست و حتما نیازمند، رهبری با صلابت و پاسدارانی مطیع امر رهبری ست.
photo_2017-06-13_18-40-43.jpg
کچویی افزود:هدف ما از افتتاح دفتر یادبود شهدای حادثه ی تروریستی تهران در این واحد دانشگاهی دو بخش بوده است؛ اول آنکه بنا بر رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص کارهای فرهنگی در دانشگاه که فرموده بودند " آتش‌به‌اختیارید؛ یعنی باید خودتان تصمیم بگیرید، فکر کنید، پیدا کنید، حرکت کنید، اقدام کنید" این کار ارزشمند را انجام دهیم تا ثابت کنیم میتوان آتش به اختیار را اجرایی کرد.هدف دوم از این کار این بوده است؛ موج اتحاد و همدلی که برای ایران پس از این حادثه ی تروریستی ایجاد شده است را ما به محیط دانشگاه انتقال دهیم تا دانشجویان علاوه بر آموزش، متحد شدن با یکدیگر را نیز در این محیط فرا گیریم.

کچویی در انتها افزود:ملت فهیم و همیشه در صحنه حاضر ایران اتحاد را خوب یاد گرفته است، ما اتحاد ها را از 22 بهمن 57، 12 فروردین 58، 8 سال جنگ تحمیلی، ترورهای منافقین، مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه و مدافعین حرم آموخته ایم و پای عهد خود با رهبرمان تا پای جان خواهیم ماند
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: