کد خبر:96790 تاریخ انتشار : 1396/12/29-16:14:10
تبریک سال نو مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد ملارد
در این سال سعی کنیم به کار فرهنگی و علمی اکتفا نکنیم؛ تلاش کنیم رفتار و عملکردمان را - بخصوص در حوزه مسائل اجتماعی و مسائل حکومتی - به عملکرد آن بزرگوار نزدیک کنیم.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/96790
به گزارش خبرگزاری بسیج دانشجویی استان تهران ،

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌

یا مقلّب القلوب و الأبصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الأحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.

آغازسال ۱۳۹۷ مصادف است با شهادت امام علی النقی الهادی (علیه السلام) وباتوجه به ارادت خلصانه مردم شریف ایران واقتضائاتی که به امامان دارند امید است این اقتضائات رعایت شود.

عید نوروز و طلیعه بهار و آغاز سال نوی هجری شمسی را به همه هم‌میهنان عزیزمان، به خانواده‌های عزیز ایثارگران، شهیدان، جانبازان، آزادگان و مفقودان تبریک عرض می‌کنم. همچنین این عید را به همه اساتید و دانشجویان کشور پهناور عزیزمان ایران نیز تبریک ویژه عرض می کنم. امیدوارم که سال جدید، سالی سرشار از خیر و برکت و خوشی و سعادت برای همگان، بخصوص برای ملت عزیز ایران وجامعه ی فرهیخه دانشگاهی باشد.

با نگاهی به سال ۱۳۹۶، این سال را سرشار از حوادث گوناگون، اعم از حوادث تلخ و شیرینی که در کشورمان اتّفاق افتاده، یا حوادثی که در نقاط دیگر عالم برای مردم کشورمان حائز اهمیت بوده است - که هر سال همین‌طور است و همه زندگی ترکیبی از شیرینیها و تلخیها و کامیابیها و ناکامیهاست - مشاهده می‌کنیم. از خدای متعال بخواهیم که سال جدید و همه سالهای آینده عمر را، برای ما سال تقرّب به او و سال موفّقیتها و کامیابیهای گوناگون در عرصه‌های مادّی و معنوی قرار دهد.

سال ۱۳۹۷ مصادف باولادت امیرالمؤمنین حضرت علی (علیه السلام) است. مردم عزیز ایران به این نام و به این پیرایه مقدّس دلبستگی نشان می دهند ، یاد و نام مبارک امیر مؤمنان، بر بسیاری از تلاشها و فعالیّتهای علمی و فرهنگی حاکم خواهد بود؛ لیکن آنچه مهم است، علی‌وار شدن، یا اگر این را برای خودمان مبالغه‌آمیز بدانیم، حرکت به سوی علی‌وار شدن است. همه، بخصوص مسؤولان کشور و دولتمردان و کسانی که باری از بارهای اجتماعی را بر دوش دارند، باید سعی و تلاش کنند تا عمل خود را در جهتی که به همانندیِ با امیر مؤمنان منتهی می‌شودبرسانند، ملت ما هم به این بزرگوار عشق می‌ورزد؛ 
 در این سال سعی کنیم به کار فرهنگی و علمی اکتفا نکنیم؛ تلاش کنیم رفتار و عملکردمان را - بخصوص در حوزه مسائل اجتماعی و  مسائل حکومتی - به عملکرد آن بزرگوار نزدیک کنیم. و دلسوزی او نسبت به قشرهای ضعیف و محروم، کارکرد درخشان او برای خدا، استقامت و خستگی‌ناپذیری او در راه هدفهای متعالی، هر کدام سرفصلی است که مسؤولان مختلف می‌توانند خود و مجموعه زیر نظر خودشان را در جهت این سرفصلها توجیه کنند و به حرکت و تلاش وا دارند.  و سعی کنیم خود را به آن نزدیک نماییم، یقیناً رفع مشکلات از زندگی مردم و از وضع کشور، آسانتر و راههای کمال به سوی ملت عزیز ما گشاده‌تر و سهلتر خواهد شد.

سایه مقام معظم رهبری مستدام باد

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی غرب استان تهران و
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد
بسیجی حسین عبداللهی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است