کد خبر:78803 تاریخ انتشار : 1396/4/28-14:51:38
طی مراسمی:
تودیع معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد صفادشت برگزار شد
آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صفادشت با حضور هادی حفیظی جانشین بسیج دانشجویی استان تهران، دکتر سهیلی رئیس دانشگاه صفادشت،دکتر پارسیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و برادر محمد حسین صیاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/78803
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران؛آیین تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی صفادشت با حضور هادی حفیظی جانشین بسیج دانشجویی استان تهران، دکتر سهیلی رئیس دانشگاه صفادشت،دکتر پارسیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و برادر محمد حسین صیاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

photo_2017-07-18_21-28-59.jpg
 photo_2017-07-18_21-15-30.jpg
در ابتدای این جلسه هادی حفبظی،جانشین بسیج دانشجویی استان تهران ، با تبیین پیام تاریخی امام خمینی ره در خصوص تشکیل بسیج دانشجویی افزود:تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران، یقیناً از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.
 photo_2017-07-18_21-29-35-(3).jpg
حفیظی با تاکید بر هوشیاری و اقدام به موقع در مقابل توطئه انقلابی ستیزی دشمنان انقلاب و امام راحل (ره)، تقویت روحیه انقلابی و الگوگیری از حضرت امام خمینی (ره)، درک ضرورت ها و ایمان به تمام توانمندیها را خواستار شد و افزود: وظیفه بسیج دانشجویی در این برهه از زمان حراست از گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت آن و نیز روشنگری در مقابل گفتمان های غیرانقلابی در حوزه های مختلف است که بایستی بدان بیش از پیش توجه کرد.
 
حفبظی ادامه داد:امروز یکی از ضروری‌ترین تشکل‌ها، بسیج دانشجو است و از اینرو تمام نگاه ها به پیشرفت این مجموعه دوخته شده است.انتظار ما از مسئول جدید  لزوم تلاش مضاعف، مدیریت جهادی و تحول در بسیج دانشجویی دانشگاه صفادشت است که ان شا الله با لطف خدا و همت عزیزان محقق گردد.
 
در ادامه این جلسه  از زحمات بهنام مولانوروزی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل آمد و محمد حسین صیاد به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی شدند.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: