کد خبر:93147 تاریخ انتشار : 1396/11/13-12:35:2
حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران
دانشجو ها باید آمایش سرزمینی خود را در حوزه های مختلف انقلاب اسلامی که با آن درگیر هستند بررسی کنند یکی از آن ها اقتصاد مقاوتی است اقتصاد مقاومتی بومی استان شما را چه کسی باید پیگیری کند همه دانشجو ها به دنبال پیگیری مطالبات کلان اقتصاد مقاومتی می باشند .
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/93147

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران ؛ دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در ابتدای صحبت های خود به این نکته که برنامه های دانشگاه ها تهرانیزه شده است اشاره کرد دانشجوهای دانشگاه های استان های دیگر چشم به برنامه های سازمان دارند و نقش آفرینی خود را همان نقش آفرینی دانشگاه های تهران بزرگ می بینند دانشجویان باید به خود باور داشته باشند و خود برنامه ریزی و طراحی کنند.
دانشجو ها باید برنامه ریزی کنند اما سازمان  بسیج دانشجویی باید یک سری ساز و کار را بچیند این درست است و حتما ما متولی آن هستیم و حتما آن را پیگیری می کنیم باید خود شما برنامه بریزید باید جوشش ایده ها از پایین به بالا باشد .

هر کدام از داشگاه ها باید نسبت به استان و موقعیت جغرافیایی خود نقش آفرینی کنند ؛زمانی که سرمایه مملکت از بین می رود فرقی ندارد که شما دانشجوی دانشگاه امیر کبیر هستید یا دانشجوی دانشگاه پیام نور هرمزگان ربطی ندارد شما دانشجوی رشته دکترا هستید یا رشته جغرافیای طبیعی ،طبیعی است که باید نسبت به این موقعیت ها واکنش داشته باشید اعلام مواضع داشته باشید
جهاد و تبیین داشته باشید این ها برای پاسداشت آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی باید رقم بخورد که اصطلاحا به آن نقش آفرینی عمومی می گویند.
 
در ادامه صحبت های خود متذکر شدند که  دانشجو ها باید آمایش سرزمینی خود را در حوزه های مختلف انقلاب اسلامی که با آن درگیر هستند بررسی کنند یکی از آن ها اقتصاد مقاوتی است اقتصاد مقاومتی  بومی استان شما را چه کسی باید پیگیری کند همه دانشجو ها به دنبال  پیگیری مطالبات کلان اقتصاد مقاومتی می باشند .
اینکه نمی توانیم در دانشگاه با تشکل های هم سو کنار بیاییم به خاطر این است می گوییم لوگوی من لوگوی تو بیانیه نمی دهیم به خاطر اثر بخشی، بیانیه می دهیم که بگوییم اسم ما هم در این بیانیه امده است. بروید به دنبال گمنامی نه اینکه نامدار نشوید.

و در اخر ایشان به این مورد پرداختند که اگر راهیان نور ما  دانشجوی ما را به موقعیت خودش و تکلیف خودش در موقعیت کنونی آگاه نکند قوی نکند با انرژی نکند راهیان نور نیست. راهیان نور دانشجویی باید آثار متفاوت تری داشته باشد باید به صورتی باشد که دانشجوی رشته دکترا همان حس و حالی را داشته باشد که بهداری جنگ ما داشت که حاضر بود در شرایط  سخت جنگ زیر گلوله و آتش کار تخصصی خود را انجام بدهد و اگر این صورت بگیرد هم ماموریت کادرسازی برای انقلاب اسلامی انجام گرفته و هم تربیت نیروهای متخصص که متعهد و هم تشکیلاتی هستند صورت گرفته است .

 

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: