کد خبر:97331 تاریخ انتشار : 1397/2/2-11:57:11
برگزاری اولین جلسه در سال 97
شست صمیمی مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های استان تهران
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های استان تهران مواردی از قبیل دفاتر بسیج دانشجویی ،دید بد دانشجویان به بسیج و روند فعالیت نهاد در دانشگاه ها مورد بررسی قرار گرفت.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/97331

به گزارش پایگاه خبرگزاری بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های استان تهران با حضور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های ازاد اسلامی در ناحیه بسیج دانشجویی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه درویشی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران توضیحاتی در مورد تقسیم بندی دانشگاه های استان تهران داد در این تقسیم بندی استان تهران به پنج دفتر بسیج دانشجویی که شامل دفتر شمال شرق،جنوب غرب،مرکز،غرب،جنوب شرق می شود تقسیم بندی می شود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به اهمیت وجود این دفاتر اشاره داشت که با وجود دفاتر بسیج ارتباط با دانشجو ها بیشتر شده و کارهای بسیجیان دانشجو مورد بررسی بیشتری قرار گرفته است.

در ادامه حجت السلام طیبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ازاد اسلامی استان تهران در ابتدای سخنان خود به بررسی حضور نهاد رهبری در دانشگاه ازاد پرداخت نهاد در تمام دانشگاه ها حتی دانشگاه هایی که دانشجویان کمی دارند هم حضور دارد، نهاد نمایندگی در که در ابتدا به هشت منطقه تقسیم شده بود و بعد به هفده منطقه تقسیم شد بعد از مدتی به صورت استانی شد به این صورت که استان اصفهان یک مسئول نهاد داشت.اما در تهران استثنا بود در دانشگاه های ازاد تهران شمال و تهران جنوب وتعدادی دیگر دفتر نهاد وجود داشت.
وی در پایان سخنان خویش به این نکته اشاره کرد که قرار است ۱۰۰ دفتر نهاد رهبری به دانشگاه های کل کشور داده شود و تمام هزینه های دفتر نهاد به غیر از مسئولین نهاد از دانشگاه ازاد تامین شود ولی هنوز تکمیل نشده است.
و در ادامه نوری مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد تهران شرق به وضع دید بد دانشجویان به بسیج پرداخت دید دانشجویان به بسیج دید پیمانکاری می باشد که بدون مزد و مواجب کاری انجام دهد بعضی دیگر بسیج را کانون فرهگی میبینند اما با توجه به سخنان مقام معظم رهبری بسیج یک نهاد انقلابی و باید به عنوان یک نهاد انقلابی و پاسدار مواضع انقلاب نگاه بشود.
و در پایان جلسه شیر علی مسئول دفتر جنوب غرب دانشگاه های استان تهران در مورد جلسات شورای فرهنگی دانشگاه ها و مسئولین فرهنگی دانشگاه ها صحبت کرد.
ایشان در سخنان خود به این مورد پرداخت که مسئولین فرهنگی دانشگاه ها اکثرا در رشته های غیر مرتبط تحصیل کرده اند و در مسئولیت خود هیچگونه تحصلی نداشته اند،و در امور فرهنگی بدون داشتن تخصص فعالیت می کنند که همین امر باعث ضعف در کارهای فرهنگی می شد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است
ديگر خبرها