کد خبر:83839 تاریخ انتشار : 1396/7/4-18:21:53
دری دولت آبادی مسئول بسیج دانشجویی پیام نور شهر ری شد.
معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهر ری
صبح امروز در جلسه ای با حضور اعضای بسج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرری، آقای مهندس حفیظی جانشین محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران، آقای دکتر عامری ریاست محترم دانشگاه، آقای بخشی مسئول دفتر بسیج دانشجویی مرکز استان تهران و شماری از مسئولین محترم دانشگاه، جناب آقای دری دولت آبادی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی گردید.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/83839
در ابتدای جلسه ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض تسلیت ایام ماه محرم و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس به استفاده همیشگی از رهنمود ها و کمک های فکری نهاد بسیج دانشجویی اشاره نمودند. با تلاش­های فراوان مسئولین و مسئول فرهنگی دانشگاه خانم زارع مجوز دفن یک شهید گمنام را در دانشگاه کسب نموده اند. ایشان با بیان این جمله که در دفتر ریاست دانشگاه به روی همه خصوصا مجموعه بسیج دانشجویی همیشه باز است و از نظرات و همفکری و تمامی کمک های بسیج دانشجویی و اعضای آن استقبال خواهد نمود و در تمامی فعالیت ها و برنامه های بسیج دانشجویی تا جایی که توان مجموعه باشد همکاری خواهند داشت و با اشاره به جمله حضرت امام خامنه ای که بحث فرهنگی می بایست دراولویت کار ها باشد تمامی تلاش های مجموعه را برای در جایگاه نخست فرهنگی نگه داشتن مجموعه پیام نور خواهند نمود.
01.jpg
در ادامه آقای حفیظی جانشین محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت سید الشهدا و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تقارن این دو مناسبت مهم را حادثه ای ویژه دانست و افزود مجاهدت ها، ایثار، مقاومت و ولایت مداری رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس استمرار حرکت و قیام عاشوراست و حرکت های امروز مقاومت اسلامی در منطقه نشان دهنده استمرار و امتداد پیام عاشورا در سرتاسر تاریخ است. حفیظی با بیان اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی و با اشاره به پیام تاریخی امام خمینی (ره) جهت تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه خاطر نشان کرد در زمانی که حضرت امام با راهبردی کلان و دقیق بلا فاصله بعد از پایان جنگ تحمیلی عرصه دفاع را از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر داده و فرمان تشکیل بسیج دانشجویی را صادر می کنند و از سوی دیگر علی رغم اینکه حوزه و دانشگاه به عنوان دو پایگاه علمی و مقدس و برآمده از انقلاب مخاطب ماموریت های امام به صورت مستقیم قرار نگرفته و فرمان تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه را داده و ماموریت های خطیری را از ایشان مطالبه می­نماید جای تامل داشته و ضرورت تشکیل بسیج دانشجویی را اثبات می­نماید.
 02.jpg
جانشین بسیج دانشجویی استان تهران با اشاره به فرازی از پیام امام خمینی (ره) که فرمودند:
امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها بسیج دانشجویی و طلبه است. طلاب علوم این و دانشجویان دانشگاه ها باید با تمام توان خود در مراکز شان از انقلاب و اسلام دفاع کنند، فرزندان بسیج ام در این مراکز پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی نه غربی باشند. فرزندان اتنقلابی ام به هیچ وجه نگذارند ایادی دشمن در آن دو محل حساس نفوذ کنند. تنها با بسیج است که این مهم انجام می پذیرد تاکید کردند طبق این فرمایش حضرت امام (ره) اگر بخواهیم در مقابل نفوذ دشمن در محل حساس دانشگاه ایستادگی کنیم این مهم تنها با بسیج امکان پذیر خواهد بود.
حفیظی خاطر نشان کرد با تاکیدات فراوان امامین انقلاب اسلامی بر حمایت از بسیج و جوانان مومن انقلابی ضرورت دارد مسئولین قدر این نعمت و سرمایه بزرگ را دانسته و از ظرفیت های بسیج در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی به درستی بهره برداری نماییم.
حفیظی بسیج دانشجویی را بازوی توانمند و قابل اعتماد رئیس و مسئولین دانشگاه توصیف کرد که می تواند در مواقع مختلف گره گشایی کند.
جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران پس از بیان توصیه هایی خطاب به اعضا و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه و همچنین ریاست محترم دانشگاه از تلاش ها و زحمات همه اعضای این مجموعه به خصوص جنای آقای حسینی و خانم کریم زاده تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه آقای حفیظی به صورت رسمی آقای دری دولت آبادی را به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهر ری معرفی و برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت در این عرصه و مسئولیت خطیر نمود.
در ادامه جلسه آقای بخشی مسئول دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های مرکز استان تهران حکم مسئولیت آقای دری دولت آبادی را قرائت نمودند.
03.jpg
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: