کد خبر:65421 تاریخ انتشار : 1395/11/23-20:16:15
یادداشت دانشجویی؛مجتبی آقابابایی
نفوذی ها سعی در تحریف مسیر انقلاب دارند
کسانی که سعی دارند تا با وارونه جلوه دادن برخی از اصول امام مسیر انقلاب را به بی راهه ببرند، یکی از این اصول که نفوذی ها سعی در تحریف آن دارند، اعتماد به صدق وعده الهی می باشد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/65421
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران؛مجتبی آقابابایی،یادداشت دانشجویی به مناسبت دهه فجر منتشر کرده است که به شرح زیر می باشد:
ایام اللّه دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره فرصت مناسبی برای بازخوانی اصول انقلاب اسلامی بوده و می باشد، اصولی که بازخوانی آن ها چراغ راهی فروزنده برای جلوگیری از انحراف راه و آرمان های امام راحل (ره) برای انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.
متعاقباً در کنار شناخت اصول، شناخت آفات انقلاب نیز مهم و سازنده می باشد.
لازم به ذکر است که هر انقلاب دارای سه رکن اساسی است. ارکانی که وجود هر یک از آن ها سبب می شود یک انقلاب، ماندگاری و دوام داشته باشد، این سه رکن عبارت اند از ( مردم، رهبری و ایدئولوژی).
در انقلاب اسلامی ایران مشارکت مردمی به صورت انفجاری و صد درصدی وجود داشت، با رهبری حضرت امام خمینی (ره) تحرک سیاسی- اجتماعی ایجاد شده، منجر به ایجاد تشکیلات جدیدی به نام نظام جمهوری اسلامی ایران شد که ایدئولوژی این نظام، مبتنی بر اسلام ناب بوده و می باشد.
باید در نظر داشت هر انقلابی علی الخصوص انقلاب اسلامی ایران به دلیل وجود روحیهء استکبار ستیزی و حمایت از مستضعفین در ساختار خود همواره توسط عده ای مورد هجمه قرار می گیرد، که این هجمه ها به عنوان آفاتی برای انقلاب مطرح می شود، یکی از این آفات نفوذ فرصت طلب هاست.
استراتژی نفوذ همواره در تاریخ صدر اسلام جزء اساسی ترین حیله های دشمنان اسلام برای ضربه زدن به پیکر مقدس اسلام بوده و اکنون نیز توسط برخی در حال اجراست.
از این دست قبیل می توان به ابوهریره ها و کعب الاحبار ها اشاره کرد، کسانی که با نفوذ در بدنه ی اسلام و با تحریف احادیث از قول حضرت رسول اکرم(ص) به دنبال اهداف نفسانی خود بودند.
اکنون نیز کعب الاحبار ها و ابوهریره هایی وجود دارند که با نفوذ در بدنه ی مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران سعی در تحریف اصول انقلاب و آرمان های امام راحل دارند.
کسانی که سعی دارند تا با وارونه جلوه دادن برخی از اصول امام مسیر انقلاب را به بی راهه ببرند، یکی از این اصول که نفوذی ها سعی در تحریف آن دارند، اعتماد به صدق وعده الهی می باشد.
یکی از وعده های الهی، ولن ینصرن الله من ینصره (حج ۴۰) می باشد، وجود چنین تفکری و ایمان به آن، مادام باعث می شود که در مقابل کسانی که با دین خدا دشمنی دارند، ایستاد.
اما در صورت عدم ایمان به این وعده الهی، موضع گیری در برابر استکبار، موضع گیری منفعلانه خواهد بود.
به فراموشی سپردن این اصل، از اصول انقلاب اسلامی توسط عده ای از نفوذی ها می تواند زنگ خطری برای برخی از مسئولین باشد.
باید دست چنین افرادی با چنین تفکرات خطرناکی از دامن انقلاب کوتاه شود که این نیز مستلزم بازخوانی اصول امام راحل برای انقلاب اسلامی ایران می باشد.
مجتبی آقابابایی.کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی.فرمانده بسیج دانشجویی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است