کد خبر:48853 تاریخ انتشار : 1395/6/27-13:29:4
مسئول سیاسی و فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران؛
هدف از تصویب قرار دادهای ipcوFATF تضعیف انقلاب و استحاله ی داخلی است
پوریا ابراهیم پورضیایی؛مسئول سیاسی و فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران طی بیانیه ای ،اقدامات دولت در تصویب قراردادهای ipc و fatf را محکوم کرده و مورد انتقاد قرار داد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/48853
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران 

پوریا ابراهیم پورضیایی؛مسئول سیاسی و فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران طی بیانیه ای ،اقدامات دولت در تصویب قراردادهای ipc و fatf را محکوم کرده و مورد انتقاد قرار داد.متن این بیانیه به شرح زیر میباشد:

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
« آیه ۱۱ سوره رعد»

بسمه تعالی

گاهی سکوت موجب از دست رفتن دستاوردها و تحمیل هزینه های مادی و معنوی زیادی می شود .
ملت با غیرت ایران اسلامی برای حفظ آرمان هاو اعتقادات اصیل خود هزینه های بسیاری را تا به حال متقبل شده اند تنها به این خاطر که اصول و حقشان پایمال نشود و تحت سلطه ی استکبار و طاغوتیان قرار نگیرند.

آقایان دولت مردان بدانند سکوت ملت در مقابل اعمال و سیاست های دولت صرفا از جهت اعتماد به نظام جمهوری اسلام و ولی فقیه است.
اگر سیاست ها و تصمیم گیری های دولت با منافع و امنیت ملی منافات داشته باشد این سکوت و صبر بنا به تکلیف شکسته خواهد شد وملت برای دفاع از کیان انقلاب و ولایت به پا خواهند خواست .
آنچه که چندیست رخ داده است از جمله قرار دادهای نفتی ipc …. قرار داده های اقتصادی و مالی FATFکه بی شک برای تضعیف انقلاب و استحاله ی داخلی به وجود آمده اند و اصول انقلاب همچون استقلال و آزادی مارا زیر سوال برده اند عمل خصمانه ای است که از طرف دشمن قسم خورده ی ایران اسلامی به صورت برنامه ریزی شده اعمال شده است .
آنچه از دولت محترم جمهوری اسلامی انتظار می رود تن ندادن به جریان دشمن است .
اگر غیر از این باشد انتظار نداشته باشید ملت دست روی دست بگذارند تا آنچه با خون خود و عزیزانشان به دست آورده اند از بین برود و دوباره سلطه بیگانه بر ایران غالب شود.
یقینا پیشرو و طلایه دار حرکت های اتقلابی قشر دانشجوی متعهد است که هرگز نمیتواند نسبت به سرنوشت کشور و انقلاب اسلامی بی تفاوت باشد.
بسیج دانشجویی همیشه پیرو خط ولایت فقیه و رهبر انقلاب بوده و هست .
بدانند دشمنان انقلاب که هنوز بسیجی های خمینی «ره» زنده هستند و به قیمت جان از انقلاب و ولایت دفاع خواهند کرد .

فَاستَقِم كَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَكَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصيرٌ «۱۱۲ سوره ی هود»

وسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

پوریا ابراهیم پورضیایی 
مسئول سیاسی و فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: