کد خبر:96798 تاریخ انتشار : 1397/1/1-15:30:32
پیام تبریک عید نوروز مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد صفادشت
دیگری در کارنامه جمهوری اسلامی ایران بود که البته حوادث تلخ و ناگوار ازدست دادن هموطنان عزیز، کشورمان را در سانحه كشتي سانچي - سقوط هواپيماي تهران ياسوج - زلزله مردم كرمانشاه - زلزله مردم كرمان - حادثه خيابان پاسداران در پي داشت و امیددارم تا در سال ١٣٩٧ با مدیریت کارآمد و برنامه‌ریزی‌های خوب و دقيق، شاهد تکرار ضایعه‌های دردناک و جانکاهی از این دست نباشیم.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/96798
پایگاه خبرگزاری ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،
((بسم الله الرحمن الرحيم))

سرآغازجشن نوروز میعادگاه تجمیع خرد و فرهنگ اخلاق با اسلام و پیوند سنت با مدرنیته است، نوروز تداعی گر معاد و متحول سازوجدان بشری است تا عیب از خود بزداید و در طلب فصلی نو ساز زندگی را به دور از اغراض و کینه کوک نماید .

همواره معتقدیم از عهد کهن تا به این سو نوروز در نزد مردمان سخت کوش و با غیرت این سرزمین تصویر ساز دوستی، صفا، صمیمیت و صبوری است.

سال ١٣٩٦ تحت زعامت و منویات رهبر معظم انقلاب و ولایتمداری مردم ایران اسلامی، سال پرشکوه و زرین دیگری در کارنامه جمهوری اسلامی ایران بود که البته حوادث تلخ و ناگوار ازدست دادن هموطنان عزیز، کشورمان را در سانحه كشتي سانچي - سقوط هواپيماي تهران ياسوج - زلزله مردم كرمانشاه - زلزله مردم كرمان - حادثه خيابان پاسداران در پي داشت و امیددارم تا در سال ١٣٩٧  با مدیریت کارآمد و برنامه‌ریزی‌های خوب و دقيق، شاهد تکرار ضایعه‌های دردناک و جانکاهی از این دست نباشیم.

 ضمن تبریک فرارسیدن سال ۱٣٩٧، بهارعشق  را خدمت حضرت ولي عصر عج و نايب برحقش حضرت امام خامنه اي مده ظله العالي و تمامی هموطنان به ویژه دانشجویان و بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی صفادشت تبریک عرض می‌نمایم
من الله التوفیق 

محمدحسین صیاد 
1397/1/1
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است