کد خبر:91089 تاریخ انتشار : 1396/9/23-14:54:25
آغاز به کار:
کانال تلگرامی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری
​ کانال تلگرامی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری راه اندازی شد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/91089

به گزارش سایت ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران. محمد حسین یدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری از راه اندازی کانال تلگرامی بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهرری گفت: با استعانت از خداوند متعال و با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مورد اهمیت مقوله فضای مجازی و کاربردها و اهمیت روز افزون این فضا در بطن زندگی مردم و به ویژه قشر دانشجویان، درصدد برآمدیم تا اقدامی موثر را انجام دهیم و کانال تلگرامی بسیج دانشجویی دانشگاه را راه اندازی کردیم.
در ادامه توضیح داد که:
کانال بسیج دانشجویی با عنوان "رائد" و با آدرس @raed128 شروع به فعالیت کرده است.
یدی گفت:
در کانال "رائد" برنامه ها و مطالب متنوع و ویژه ای برای دانشجویان پیش بینی شده است.
همچنین افزود:
در کانال "رائد" اطلاع رسانی برنامه ها، اخبار دانشجویی، محتوای مورد نیاز دانشجویان و مطالب علمی، آموزشی، فرهنگی و ... انتشار داده می شود.
مسئول بسیج دانشجویی گفت:
کانال "رائد" توسط کارگروه رسانهِ بسیج دانشجویی مدیریت می شود که بسیجیان این کارگروه آشنایی کامل با فضای مجازی دارند و از تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند و برنامه ای هدفمند برای هدایت "رائد" تدوین نموده اند.
یدی در پایان بیان کرد:
از تمامی دانشجویان تقاضا دارم که با حضور حداکثری در کانال بسیج دانشجویی دانشگاه، در این فعالیت اثر گذار و مفید سهیم باشند و ان شاالله بتوانیم با همکاری و همراهی دانشجویان عزیز که آینده سازان کشورمان هستند،به این هدف مهم نائل آییم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: