کد خبر:87815 تاریخ انتشار : 1396/8/23-22:20:5
یدی:
​معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با رویکردی متفاوت آماده ی ایفای نقش موثر در سنگر دانشگاه ها می باشد.
محمد حسین یدی، مسئول معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با اشاره به برنامه های آتی این معاونت گفت: معاونت تعلیم و تربیت با رویکردی متفاوت از گذشته آماده ایفای نقش موثر و کارآمد در سنگر دانشگاه ها با هدف تربیت نخبه انقلابی می باشد.
لینک کوتاه http://bst.bso.ir/id/87815

به گزارش سایت ناحیه بسیج دانشجویی  استان تهران؛ محمد حسین یدی، مسئول معاونت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با اشاره به برنامه های آتی این معاونت گفت: معاونت تعلیم و تربیت با رویکردی متفاوت از گذشته آماده ایفای نقش موثر و کارآمد در سنگر دانشگاه ها با هدف تربیت نخبه انقلابی می باشد.
وی تصریح کرد: با توجه به وجود ضعف های بنیادین در زمینه مسائل معرفتی و تربیتی و عدم آگاهی بدنه دانشجویی با این تهدیدات، طرح ها و برنامه های راهبردی معاونت، در مرحله اول با هدف خودسازی دانشجویان و در مرحله بعد با هدف دگرسازی در راستای تجهیز فکری افسران جنگ نرم جهت مقابله و اقدام به موقع با این تهدیدات و شبهات  تدوین شده است.
با توکل به خداوند متعال و عنایت اهل بیت(علیه السلام) در تلاش هستیم تا طرح نامه ای جامع و کامل برای دو گروه مخاطب مورد نظر که شامل اعضا شورای بسیج دانشجویی دانشگاه ها و عموم دانشجویان می باشد تهیه و به اجرا درآوریم.
وظیفه اصلی اعضا شورا و دانشجویان بسیجی دانشگاه ها، آگاه سازی طیف های مختلف دانشجویی در برابر شبهات دامن گیر اعتقادی و تربیتی می باشد.
اشاره به آزمون دوره قبل:
همچنین با بیان اینکه نتایج آزمون دوره نخبه پروری شهید وزوایی(طرح ولایت استانی) سال 96 در حال پیگیری می باشد ، افزود:
از دانشجویانی که در این دوره شرکت کردند به دلیل تأخیر در روند نتایج آزمون و صدور کارنامه و گواهی ها عذر خواهی می کنیم و ان شاالله به محض آماده شدن نتایج آزمون، کارنامه دانشجویان شرکت کننده تهیه و به سمع و نظرشان خواهد رسید و بلافاصله گواهی افراد قبول شده در آزمون، صادر خواهد شد.
وی همچنین در پایان افزود: خبرهای خوب و مسرت بخشی درباره تداوم دوره نخبه پروری شهید وزوایی سال 96 در راه است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: