آرشیو گفتگو
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد واحد شهر قدس با مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران برگزار شد.
جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران که از ۳ فروردین به منطقه کوکئیک عزیز از روستاهای شهرستان سرپل ذهاب اعزام شده اند تا پایان ایام عید در خدمت رسانی به مردم زلزله زده مشغول هستند.
در گام اول بعد از اردوهای راهیان نور 1396 معاونت اردویی ناحیه اقدام به شناسایی و احصاء نقاط ضعف و قوت برگذاری راهیان نور سالهای گذشته ، علی الخصوص 1395 نموده و با اولویت بندی موارد اساسی تر در جهت رفع و حل این مشکلات و نارسایی ها ، برنامه ریزی و پیش بینی های عملیاتی لازم را انجام داد .
هادی حفیظی جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران از برگزاری نشست تشکیلاتی بسیج دانشجویی استان تهران مزین به نام شهید والامقام محسن حججی و با حضور مسئولین و شورای حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران خبر داد.
مهراد کچویی،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم:نکته مهمی که در این قرارداد ها به وفور دیده میشود متاسفانه سبک شمردن منافع و عزت ملی ایران است،اینکه با وجود ده ها شرکت قدرتمند و پرتوان داخلی این سرمایه ها در جیب شرکتی مانند توتال ریخته میشود و از مهمتر پرچم دار این مدل قرارداد بستن ها در تاریخ انقلاب به عهده اصلاح طلبان بوده است جایی بسی سوال دارد!
رسول بوریایی،جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهر قدس اظهار داشت:متاسفانه از طرف دولت ترکیه شاهد اقدامات غیر انسانی و خلاف توافقات صورت گرفته بین المللی هستیم.
مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران: امروز همه ما منتظریم تا این رافت نظام پایان یافته و با مصلحت رهبری معظم عاملین فتنه مجازات شوند تا تکلیف خون های بی گناه ریخته شده معلوم شود.
دبیر دانشجویی شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران: از ابتدای دولت یازدهم با وجود اینکه مسئولان موضع گیری مساعد و شعارهای خوبی نسبت به نقد و نقدکنندگان داشتند، اما همیشه ترسی نسبت به نقد وجود داشت و این به نحوه عملکرد دولتمردان برمی‌گردد.
فاطمه کریمی زاده،عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت:هر چقدر که صدای استکبار ستیزی و مطالبه گری مان را کتمان کنند و مهر بطلان بر آن بکشند مصمم تر از پیش جهت مطالبه حقوق ملت ایران به پا میخیزیم.
مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران: نظام امروز به دلیل حضور برخی عوامل خود فروخته و غرب پذیر در پیچ خطرناکی قرار داشته که تنها از راه تبیین و روشنگری می توان از این پیچ خطرناک در سایه ولایت عبور کرد. لذا این تبیین از رسالته ای جنبش دانشجویی بخصوص بسیج دانشجویی است
|< < 1 2 3 4 > >|
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است