آرشیو یادداشت
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است
سخنان امروز رئیس جمهور محترم در خصوص عدم اعتماد به آمریکا را می توان به فال نیک گرفت و امیدوار بود با استمرار این نگاه و تبدیل شدن از مرحله حرف به عمل بتوان آب رفته را به جوی برگرداند، خدا را شکر حرفهایی را که دلسوزان نظام ازجمله مقام‌معظم رهبری در همان ابتدا فرمودند که «من به مذاکره با آمریکا خوشبین نیستم» امروز به صورت عملی مشخص شده و چهره واقعی آمریکا و غرب برای دلدادگان کدخدا محور مشخص شده است.
محمد نوری، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت:دو جریان سیاسی و فرهنگی مخالف آتش به اختیار هستند، در حقیقت دو مولفه آتش و اختیار در این استدلال واحد مستلزم غیرت های دینی است که تدابیر لازم برای یک جنبش معطوف به انقلاب اسلامی را مهیا میسازد.
گله مندی مردم از وعده هاییست که صرفا در مقام وعده مانده اند و انگار قرار نیست عملی بشوند.
محمد نوری دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران طی یادداشتی ظهار داشت:خدا را شکر می کنیم که کشور ما از نعمت شجره طیبه بسیج برخوردار است ، که در بحران ها جای خالی برخی از مسئولان را پر کند و با جان و دل به یاری آسیب دیدگان بشتابد.
کسانی که سعی دارند تا با وارونه جلوه دادن برخی از اصول امام مسیر انقلاب را به بی راهه ببرند، یکی از این اصول که نفوذی ها سعی در تحریف آن دارند، اعتماد به صدق وعده الهی می باشد.
کلید واژه "نفوذ" در سپهر سیاسی کشور، اول بار توسط امام خامنه ای مطرح گشت و مبیّن دکترین جدید جبهه استکبار علیه میهنمان بود.
با توجه به آنکه رهبری بارها قبل از انجام مذاکرات از واژه ی نفوذ و رخنه در بسیاری از مسائل یاد کردند.اما باز شاهد غفلت از جزئیاتی بودیم که منجر به رخنه شد.
امیر ملاطایفه،مسوول هیات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان،فعالترین هیات دانشجویی پردیس های کل کشور و دبیر جامعه مداحان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان طی یادداشتی، به تشریح وظایف جامعه علمی کشور به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو پرداخته است
|< < 1 2 3 4 > >|
آخرین اخبار
در روز یکشنبه 97/2/2 دیداری با حضور تعدادی از دانشجویان ...
در جلسه مسئولین بسیج دانشجویی و نهاد رهبری دانشگاه های اس...
مراسم معارفه مسئول معاونت علمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگا...
"وسعت عملیات پمپاژ ناامیدی به جامعه فراتر از حد تصور است