کد خبر: 70759 تاریخ انتشار : 1397/2/3-12:4:22

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

نشست آزاد اندیشی
با محوریت فلسفه مبارزه با رژیم صهیونیستی و نقش دانشجو معلمان
جمعی از دانشجو معلمان پردیس شهید مفتح و همچنین جانشین ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی و برخی علما و اساتید حوزه و دانشگاه در محل نمازخانه هئیت بقیه الله العظم این پردیس برگزارشد.
به گزارش پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران،شست آزاد اندیشی با محوریت فلسفه مبارزه با رژیم صهیونیستی و نقش دانشجو معلمان در این عرصه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دین پرور و جمعی از دانشجو معلمان پردیس شهید مفتح و همچنین جانشین ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی و برخی علما و اساتید حوزه و دانشگاه در محل نمازخانه هئیت بقیه الله العظم این پردیس برگزار شد.
در بخش اول این نشست، حجت الاسلام والمسلمین دین پرور ، ضمن تشریح تاریخچه قوم یهود و بررسی فعالیت های تشکیلاتی این قوم از زمان حضرت موسی (ع) تا به امروز، تاکید کردند که همان گونه که رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال پیشبرد اهداف خود از طریق کارهای تشکیلاتی است، برلزوم تقویت خرد جمعی و تقویت روحیه جهادی در مبارزه با استکبار تاکید کردند.
درادامه ، استاد حوزه و دانشگاه ؛ حجت السلام دین پرور به معرفی چند عنوان کتاب از جمله کتاب ” انسان ۲۵۰ ساله” تالیف مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) که درخصوص آشنایی با مبانی صهیونیسم و مبارزه با آن به رشته تحریر درآمده اند ، پرداختند.
در بخش دوم جلسه ، جمعی از دانشجومعلمان پرسش های خود حول مبارزه با اسرائیل و تبیین اهداف صهیونیسم در منطقه خاورمیانه را با حجت الاسلام دین پرور و سایر حاضرین مطرح کردند و تجمیع نظری در خصوص چگونگی مبارزه با این رژیم جعلی و بازخوانی اهداف سردمداران صهیونیسم بین الملل در جهان و منطقه صورت گرفت.
درپایان ، سخنران جلسه با بیان اینکه ، تلاش برای نابودی رژیم غاصب و اشغالگر قدس باید در اولویت فعالیت نهاد ها و تشکل های بسیجی و انقلابی قرارگیرد، بر مسئولیت خطیر قشر فرهنگی و دانشجویان بر تبیین چرایی مبارزه با استکبار و صهیونیسم و همچنین بر اتحاد امت اسلام برای مقابله با این غده سرطانی ، تاکید کردند.
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved