کد خبر: 52872 تاریخ انتشار : 1396/4/24-11:4:53

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه شهر قدس
برجام،سندی بدون دستاورد
بوریایی گفت:برجام ، سندی که هیچ داشته ای برای کشور نداشت و فقط باعث شد تا چرخ سانترفیوژ ها کندتر بچرخد و راکتور آب سنگین اراک از بتن پر شود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران، رسول بوریایی،جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه شهر قدس در سالروزانعقاد قرارداد برجام با ایران گفت:برجام سندی است که هیچ داشته ای برای کشور نداشت و فقط باعث شد تا چرخ سانترفیوژ ها کندتر بچرخد و راکتور آب سنگین اراک از بتن پر شود  .

بوریایی ادامه داد:البته نباید بی انصافی کرد ، چون این سند یک داشته خیلی خوب و مهم برای ما مهیا کرد و آن این بود که باید به حرف ولی امر مسلمین سراپا گوش فرا دهیم و توصیه های ایشان را با جان و دل اجرا کنیم و بدانیم آمریکا همیشه آمریکاست و شیطان بزرگ باقی خواهد ماند.

بوریایی افزود:همانطور که عوام جامعه نیز متوجه شدند آمریکا به هیچ یک از تعهدات خود عمل ننمود و اخیرن با تصویب قانون تحریم های جدید روح و جسم برجام را از بین برد.
جا دارد در این ایام به مردم مبارز عراق و سوریه و تمام امت حزب الله نیز تبریک عرض کنیم و خطاب به دولتمردان خودمان بگوییم درس ایستادگی را از فرماندهان حاضر در میدان های جنگ با داعش بیاموزند و بدانند اگر با اعتقاد به خداوند و شهدا کار و فعالیت نمایند با عنایت خدای متعال و وعده الهی اش پیروز خواهند شد همانطور که فرموده اند :
و قل جا الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
و بگو حق فرا رسید و باطل مضمحل و نابود شود و باطل نابود شدنی است
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved