کد خبر: 70449 تاریخ انتشار : 1397/1/1-15:18:24

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

پیام تبریک محمد حسین یدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) به مناسبت فرارسیدن سال نو
سالی را که پیش رو داریم و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آن را سال "#حمایت_از_کالای_ایرانی" نام گذاری کرده اند برای ما دانشجویان بسیار مهم و حساس می باشد چرا که بنا به فرموده ایشان مخاطب شعار امسال، همه ی آحاد ملت و از جمله مسئولین خواهد بود
پایگاه خبرگزاری ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران،

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌

🔆 یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال

⚫️ السلام علیک یا علی بن محمّد ایّها الهادی النّقی ⚫️

⚪️ فرارسیدن سال نو را به همه ی هم ميهنان عزیزمان و یکایک ایرانیان در سراسر کشور و در هر نقطه ای از جهان که زندگی می کنند تبریک عرض میکنم،
مخصوصا تبریک عرض می کنم به خانواده های معظم شهدا، به جانبازان و کسانی که در راه اسلام و ایران مجاهدت کرده اند و می کنند و بار زحمتی بر دوش کشیده اند و می کشند.
همچنین این ایام را خدمت پرسنل و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) تبریک عرض می کنم.

🔸 امسال فرارسیدن سال نو مصادف شد با شهادت امام هادی (ع) و این تقارن موجب می شود که ان شاالله بتوانیم از برکات انوار آن حضرت بهره ببریم و خود را در شعاع تعالیم آن بزرگوار قرار بدهیم.
🔷 گذشت سال ها و تبادل سال های گوناگون برای ما باید تجربه و بصیرت به همراه بیاورد؛ از گذشته درس بگیریم و به آینده با چشم باز و دل آگاه نظر کنیم و با امیدواری برای آینده تصمیم بگیریم و برنامه ریزی کنیم.

☑️ سالی که تمام شد مثل همه ی سال های دیگر آمیزه ای از شیرینی ها و تلخی ها و فراز و فرود ها بود.
سال ها و ایام عمر انسان، مشتمل بر فرصت ها و تهدیداتی است و هنر ما باید این باشد که از فرصت ها استفاده کنیم و تهدید ها را هم به فرصت تبدیل کنیم.

🔘 سالی را که پیش رو داریم و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آن را سال "#حمایت_از_کالای_ایرانی" نام گذاری کرده اند برای ما دانشجویان بسیار مهم و حساس می باشد چرا که بنا به فرموده ایشان مخاطب شعار امسال، همه ی آحاد ملت و از جمله مسئولین خواهد بود.
و ما دانشجویان به عنوان نبض تپنده جامعه، باید پرچم دار تحقق این شعار و  فصل الخطاب، باشیم.
همچنین محور دستیابی به این امر مهم، تولید ملی می باشد و وظیفه اصلی ما در مرحله اول این است که تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار زندگی خود قرار دهیم و در مرحله بعد مطالبه گری و پیگیری این امر در تمامی ابعاد ممکن مد نظر خواهد بود.

🔵 در پایان خدا را شاکریم و خرسندیم که توفیق خدمت گذاری در مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) را داشتیم. از اعضا شورا این مجموعه و از تمامی عزیزانی که در سال 96 ما را همراهی کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

🔸 ان شاالله که بتوانیم در سال جدید به وظایف خودمان به خوبی عمل کنیم و زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) باشیم و قلب مقدس آن حضرت از ما شاد باشد و روح مطهر امام بزرگوار و شهدای عزیز از ما راضی و خشنود باشد.

اللهم عجل لولیک الفرج
محمد حسین یدی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره)_شهرری
1فروردین ماه 1397
 
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved