گروه خبری - کشاورزی
در گام اول بعد از اردوهای راهیان نور 1396 معاونت اردویی ناحیه اقدام به شناسایی و احصاء نقاط ضعف و قوت برگذاری راهیان نور سالهای گذشته ، علی الخصوص 1395 نموده و با اولویت بندی موارد اساسی تر در جهت رفع و حل این مشکلات و نارسایی ها ، برنامه ریزی و پیش بینی های عملیاتی لازم را انجام داد .
مهراد کچویی،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رباط کریم:نکته مهمی که در این قرارداد ها به وفور دیده میشود متاسفانه سبک شمردن منافع و عزت ملی ایران است،اینکه با وجود ده ها شرکت قدرتمند و پرتوان داخلی این سرمایه ها در جیب شرکتی مانند توتال ریخته میشود و از مهمتر پرچم دار این مدل قرارداد بستن ها در تاریخ انقلاب به عهده اصلاح طلبان بوده است جایی بسی سوال دارد!
رسول بوریایی،جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شهر قدس اظهار داشت:متاسفانه از طرف دولت ترکیه شاهد اقدامات غیر انسانی و خلاف توافقات صورت گرفته بین المللی هستیم.
مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران: امروز همه ما منتظریم تا این رافت نظام پایان یافته و با مصلحت رهبری معظم عاملین فتنه مجازات شوند تا تکلیف خون های بی گناه ریخته شده معلوم شود.
دبیر دانشجویی شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران: از ابتدای دولت یازدهم با وجود اینکه مسئولان موضع گیری مساعد و شعارهای خوبی نسبت به نقد و نقدکنندگان داشتند، اما همیشه ترسی نسبت به نقد وجود داشت و این به نحوه عملکرد دولتمردان برمی‌گردد.
فاطمه کریمی زاده،عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت:هر چقدر که صدای استکبار ستیزی و مطالبه گری مان را کتمان کنند و مهر بطلان بر آن بکشند مصمم تر از پیش جهت مطالبه حقوق ملت ایران به پا میخیزیم.
مجید درویشی ،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران: نظام امروز به دلیل حضور برخی عوامل خود فروخته و غرب پذیر در پیچ خطرناکی قرار داشته که تنها از راه تبیین و روشنگری می توان از این پیچ خطرناک در سایه ولایت عبور کرد. لذا این تبیین از رسالته ای جنبش دانشجویی بخصوص بسیج دانشجویی است
حالا حدود یک سال از برجام می گذرد اما عمده ترین وعده های آمریکا در برجام عملی نشده است
درس بزرگ 13 ابان به همه ما این است که تنها در سایه عزت، ایستادگی و اقتدار و تکیه به توان داخل است که کشور می تواند به راه خود ادامه دهد نه در سایه چشم دوختن به دستان کدخدا و گدایی اعتبار از انها
پوریا ابراهیم پورضیایی؛مسئول سیاسی و فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان تهران طی بیانیه ای ،اقدامات دولت در تصویب قراردادهای ipc و fatf را محکوم کرده و مورد انتقاد قرار داد.
|< < 1 2 3 > >|